top of page

Платформа сприяння ефективній благодійності на Харківщині

Наша місія полягає в підтримці якості та надійності взаємодії між волонтерами та благодійними організаціями, кінцевими бенефіціарами - отримувачами допомоги. Ми віримо, що справжня благодійність можлива лише тоді, коли ініціативи і ресурси використовуються максимально ефективно.

В Спілці волонтерів Харкова створена  IT платформа, яка забезпечує зручність взаємодії волонтерів та благодійних організацій-партнерів Спілки волонтерів Харкова,  попереджає зловживання допомогою та збільшує якість та ефективність благодійної діяльності.

 

Платформа має наступний функціонал:

  1. Функціонує реєстр волонтерів Спілки волонтерів Харкова з можливістю отримання витягів з нього, які підтверджують статус волонтера (активний, не активний, призупинений, виключений). Отже кожний волонтер Спілки волонтерів Харкова для отримання витягу з реєстру підтверджує свою активність та прозорість фото-звітами своєї діяльності. Таким чином активний статус волонтера Спілки волонтерів Харкова свідчить про надійність волонтера та підтверджену  репутацію якості звітів по отриманню та доставці допомоги.

  2. Реєстр фондів та організації, що надають допомогу  СВХ як оператору на території Харкова та Харківської області, умови та правила співпраці з ними, особливості звітності, історія комунікації та перспективи розширення взаємодії по інших категоріях верств населення та захисників, що потребують благодійної допомоги.

  3. Реєстр закладів охорони здоров'я, освіти, ДСНС,  військових підрозділів, громадських організації, що потребують благодійної допомоги та отримують від волонтерів  Спілки волонтерів Харкова.

bottom of page