top of page

БО «БФ “СПІЛКА ВОЛОНТЕРІВ ХАРКОВА”: ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Дата набрання чинності: 11.04.2022

 

БО «БФ “СПІЛКА ВОЛОНТЕРІВ ХАРКОВА», код ЄДРПОУ 44753159, благодійна організація, зареєстрована за законодавством України (надалі - БО БФ СВХ) здійснює управління платформою збору коштів у вигляді благодійних пожертв, яка створена для користувачів, які мають намір підтримати гуманітарну відповідь України, платформи доступні за посиланням 

https://www.spilkavolonteriv.com/ (далі – Сайт),

https://instagram.com/spilka_volonteriv?utm_medium=copy_link (далі - Instagram),

https://www.facebook.com/spilkavolonterivkharkov/ (далі - Facebook),

t.me/spilka_vol_kharkiv (далі - Телеграмм канал),

загалом надалі - Посилання.

 

Коли ви відвідуєте зазначені вище Посилання, БО БФ СВХ отримує інформацію про вас. Ця політика («Політика конфіденційності») застосовується до вас, коли:

 

Ви відвідуєте наші Посилання;

Ви реєструєтесь на наших Посиланнях, щоб отримувати інформацію про нашу допомогу;

Ви робите пожертвування;

Ви надали нам свої особисті дані іншим способом для комунікаційних цілей; або

Ви купуєте будь-який товар на Посиланнях;

Ця Політика конфіденційності містить детальну інформацію про те, як БО БФ СВХ обробляє ваші персональні дані та як БО БФ СВХ захищає ваші права на ваші дані. БО БФ СВХ є контролером (володільцем) персональних даних, які обробляються за допомогою Посилань. Використання Посилань також регулюється Правилами використання Посилань, які доступні за посиланням: Правилами використання Посилань:

 

1. ОБРОБКА ДАНИХ

Те, як БО БФ СВХ обробляє ваші персональні дані, залежить від того, як ви використовуєте Посилання та взаємодієте з ними. Частина інформації надається безпосередньо вами, тоді як інша інформація обробляється за допомогою автоматизованих технологій.

 

Правова Основа Обробки: у разі відвідування посилань БО БФ СВХ обробляє ваші персональні дані, якщо 1) БО БФ СВХ отримала вашу поінформовану згоду на таку обробку, 2) якщо ваші персональні дані необхідні БО БФ СВХ для надання послуг, або 3) у випадках, коли БО БФ СВХ має законний інтерес для обробки ваших персональних даних, і цей законний інтерес не переважає над вашими інтересами щодо захисту даних або ваших фундаментальних прав і свобод. У деяких випадках БО БФ СВХ може мати юридичне зобов’язання обробляти ваші персональні дані або оброблятиме ваші персональні дані для формування, здійснення або захисту правових претензій.

 

Типи даних, які обробляє БО БФ СВХ: БО БФ СВХ обробляє такі типи ваших даних:

 

Контактні дані (ім’я, прізвище, електронна адреса, номер телефону);

Технічні дані (IP-адреса, тип і версія браузера, операційна система, інформація про місцезнаходження); та

Деталі використання Посилань (відвідані сторінки, тривалість перебування, спосіб відвідування, час відвідування).

Доступ до Посилань: БО БФ СВХ обробляє інформацію, коли ви надаєте її безпосередньо БО БФ СВХ через Посилання, коли ви робите пожертву, замовляєте товар або відвідуєте Посилання.

 

Отримання Інформації від Третіх Осіб: БО БФ СВХ може отримувати інформацію про вас з інших джерел, включаючи загальнодоступні бази даних або від третіх осіб, у яких БО БФ СВХ придбала дані, і поєднувати ці дані з інформацією, яку БО БФ СВХ вже має про вас. Це допомагає БО БФ СВХ оновлювати, розширювати й аналізувати записи, виявляти нових клієнтів та надавати інформацію про продукти та послуги, які можуть вас зацікавити. Якщо ви надаєте БО БФ СВХ персональні дані інших осіб, або якщо інші особи надають БО БФ СВХ вашу інформацію, БО БФ СВХ використовуватиме цю інформацію лише для конкретних цілей, для яких вона була надана БО БФ СВХ.

 

Механізми автоматизованої обробки: БО БФ СВХ та постачальники послуг БО БФ СВХ також використовують технології автоматизованої обробки інформації для обробки інформації в деяких розділах Посилань. БО БФ СВХ використовує файли cookie для зберігання контенту та налаштувань, що дозволяє БО БФ СВХ обробляти стандартну інформацію, яку ваш браузер надсилає певним вебсайтам, які ви відвідуєте, наприклад вашу IP-адресу, тип і мову браузера, а також сайт, з якого ви перейшли, а також сторінки, які ви відвідуєте і посилання, на які ви натискаєте на Вебсайті. Наявність такої технічної інформації допомагає БО БФ СВХ покращувати Вебсайт. Щоб отримати додаткову інформацію про технології автоматизованої обробки інформації, які використовує БО БФ СВХ, перегляньте політику щодо файлів cookie, доступну при відкритті Посилання. 

 

2. ЯК БО БФ СВХ ВИКОРИСТОВУЄ ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ

БО БФ СВХ використовує персональні дані, отримані та оброблені з Посилань, для обробки пожертв, замовлень товарів або надання інформації та звітів.

 

Запити на Посиланнях: БО БФ СВХ використовує інформацію, отриману та оброблену з Посилань, щоб відповідати на запити відвідувачів. БО БФ СВХ не продає, не передає в оренду, не отримує в оренду, не торгує та не передає іншим чином персональні дані відвідувачів Посилань, окрім випадків, передбачених в цій Політиці конфіденційності. Коли ви надаєте БО БФ СВХ свої персональні дані або іншим чином підписуєтесь на отримання електронних листів від БО БФ СВХ, БО БФ СВХ використовуватиме цю інформацію для надсилання вам цих повідомлень. Особи можуть «відмовитися» від отримання повідомлень електронною поштою за посиланнями, доступними в отриманих електронних листах.

 

Зберігання даних: у випадках, коли БО БФ СВХ виступає контролером (володільцем) даних, наприклад, коли БО БФ СВХ використовує персональні даних для власних незалежних цілей БО БФ СВХ, БО БФ СВХ зберігатиме ваші дані протягом періоду часу, необхідного для досягнення цілей, для яких такі персональні дані оброблялись першочергово, або для яких згодом отримано дозвіл на таку обробку, та відповідно до застосовуваного законодавства.

 

3. ВАШІ ЗАПИТИ ЩОДО ОБРОБКИ ДАНИХ

БО БФ СВХ підтверджує, що ви маєте право доступу до своїх персональних даних, і керує вашими запитами, у випадках, коли це необхідно. Ви маєте наступні права:

 

Ви можете подати запит на доступ, виправлення, оновлення або видалення ваших персональних даних, зібраних під час використання Посилань.

Ви можете запитувати додаткову інформацію стосовно цілей обробки БО БФ СВХ ваших персональних даних; типів персональних даних, які обробляє БО БФ СВХ; місць першочергового збору персональних даних БО БФ СВХ; суб’єктів, яким БО БФ СВХ надає доступ до персональних даних; та строку зберігання БО БФ СВХ  персональних даних.

Ви можете заперечити проти обробки ваших персональних даних, вимагати від БО БФ СВХ обмеження обробки ваших персональних даних або вимагати перенесення своїх персональних даних.

Ви маєте право у будь-який час відмовитися від рекламних повідомлень, які БО БФ СВХ надсилає вам. Ви можете зробити це, натиснувши посилання «скасувати підписку» або «відмовитися», розміщене у рекламних електронних листах, які БО БФ СВХ надсилає вам, включаючи розсилку новин БО БФ СВХ. У випадках, коли БО БФ СВХ збирає та обробляє ваші персональні дані на підставі вашої поінформованої згоди, ви можете в будь-який час відкликати свою згоду. Однак, відкликання вашої згоди не вплине на законність будь-якої обробки персональних даних, що здійснювалась БО БФ СВХ до вашого відкликання згоди, а також не вплине на обробку ваших персональних даних, яка здійснюється на підставі інших ніж поінформована згода законних підстав обробки персональних даних.

На ваш запит і якщо це технічно можливо, БО БФ СВХ надасть вам копію ваших персональних даних або передасть їх безпосередньо іншому контролеру (володільцю). Ви маєте право подати скаргу щодо збору та використання ваших персональних даних до наглядового органу захисту персональних даних. Щоб надіслати запит, надішліть електронний лист до БО БФ СВХ на адресу fond@spilkavolonteriv.com  із написом «Запит щодо персональних даних» в темі листа та надайте БО БФ СВХ повну інформацію щодо вашого запиту, включаючи вашу контактну інформацію та будь-які інші деталі, які ви вважаєте релевантними. БО БФ СВХ надасть відповідь на запит на доступ протягом 30 днів з моменту отримання такого запиту щодо персональних даних, яку зберігає БО БФ СВХ, або якщо БО БФ СВХ не має можливості надати такі дані у визначений строк - БО БФ СВХ повідомить вас про це і пояснить причину затримки.

Ви можете бути наділені й іншими правами, передбаченими застосовуваним до відносин законодавством.

 

Вимога перевірки особи: БО БФ СВХ відповідно до законодавства зобов’язана перевірити, що будь-який поданий запит був надісланий особою із законним правом доступу до даних. Тому, перед наданням будь-якої інформації відповідно до запиту суб’єкта персональних даних на доступ до таких даних БО БФ СВХ може попросити вас надати БО БФ СВХ додаткову інформацію, щоб БО БФ СВХ підтвердила вашу особу та юридичні повноваження.

 

4. ЗАКОННЕ РОЗКРИТТЯ

У певних випадках БО БФ СВХ може бути зобов’язане розкрити персональні дані у відповідь на законні запити державних органів, у тому числі з метою забезпечення національної безпеки або на запит правоохоронних органів. БО БФ СВХ залишає за собою право розкривати ваші персональні дані відповідно до закону та коли БО БФ СВХ сумлінно вважає, що розкриття необхідне для захисту прав БО БФ СВХ та/або з метою здійснення судового провадження, дотримання ухвали суду чи здійснення судового процесу ініційований стосовно БО БФ СВХ.

 

5. ПИТАННЯ ЗВІТНОСТІ

Ви маєте право повідомити про скарги, пов’язані з конфіденційністю, до національного наглядового органу із захисту персональних даних. В Україні це Уповноважений Верховної Ради з прав людини, із яким можна зв’язатись через адресу електронної пошти hotline@ombudsman.gov.ua. Якщо у вас виникли запитання щодо цієї Політики конфіденційності або якщо ви отримали будь-який небажаний електронний лист, надісланий БО БФ СВХ або начебто надісланий від БО БФ СВХ, будь ласка, зв’яжіться з БО БФ СВХ безпосередньо за адресою електронної пошти fond@spilkavolonteriv.com.

 

6. ЗМІНИ ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

БО БФ СВХ регулярно переглядає Політику конфіденційності. Про будь-які оновлення Політики конфіденційності вам буде повідомлено у письмовій формі. Ця Політика конфіденційності була востаннє оновлена 11 квітня 2022 року.

bottom of page